SAICOS barevný vosk klasik interiér bílá krycí

Nátěr na bázi přírodních rostlinných olejů a vosků pro veškeré dřevo v interiéru, včetně hraček.
*
802,00 Kč s DPH
662,81 Kč bez DPH

SAICOS barevný vosk klasik se vyrábí podle nejnovějších poznatků vědeckého výzkumu v oblasti ochrany dřeva.

Je to profesionální a na údržbu nenáročný prostředek z přírodního vosku pro konečnou úpravu povrchu veškerého dřeva v interiéru. Je šetrný k životnímu prostředí a vyhovuje všem přirozeným požadavkům dřeva na ochranu. Vyrábí se z přírodních surovin, reguluje vlhkost dřeva a umožňuje dřevu dýchat, podobně jako dýchá lidská pokožka. Dřevo si zachovává svou přirozenou krásu.

SAICOS barevný vosk klasik chrání dřevo přirozenou cestou. Oleje proniknou hluboko pod povrch dřeva a chrání je zevnitř. Dřevo je tak stále zdravé a pružné. Vosky chrání povrch dřeva, který je odolný a snadno se udržuje. Dřevo ošetřené tímto přípravkem odpuzuje vodu a špínu, je odolné vůči opotřebení, škrábancům a snadno se udržuje. Káva, víno nebo agresivní ovocné šťávy vylité na dřevo nemohou proniknout do hloubky a lze je snadno setřít z hladkého dřevěného povrchu, který čistící prostředky používané v domácnosti nepoškodí. 

Ošetření dřeva je možno kdykoliv obnovit, aniž by bylo nutné dřevo předtím brousit. 

Počet vrstev bílá krycí - prvotní nátěr 2 vrstvy, není třeba základní nátěr

Poznámka při nanesení přes základní nátěr  SAICOS Extra základový olej se vytvoří mimořádně rovnoměrný a krásný povrch.

- renovace 1 vrstva je dostačující

Vydatnost 1 litr přibližně na 21 m2 při jedné vrstvě nátěru na hladké dřevo, nebo na 13 m2 při dvou vrstvách nátěru na hladké dřevo.